Зустріч гарантів ОПП із стейкхолдером

Зустріч гарантів ОПП із стейкхолдером

04.11.2022 року доцент Дмітрієва О.І. (гарант ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), доцент Докучина Т.О. (гарант ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), доцент Михальська С.А. (гарант ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) другого (магістерського) рівня вищої освіти) провели зустріч із Новіковою Раїсою Василівною, директором закладу дошкільної освіти № 3 «Усмішка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Під час зустрічі відбулось підписання договору про співпрацю кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та закладу дошкільної освіти № 3 «Усмішка» Кам’янець-Подільської міської ради; обговорення пропозицій щодо удосконалення освітньо-професійних програм за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.