Обговорення результатів моніторингу ОПП і ОНП

Обговорення результатів моніторингу ОПП і ОНП

14.11.2022 року відбулось чергове засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, на якому було обговорено результати моніторингу ОПП і ОНП. На засідання кафедри було запрошено науково-педагогічних працівників кафедр спеціальної освіти Херсонського державного університету (доктор психологічних наук, професор Яковлєва С.Д.), теорії та методик початкової освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка (доктор пед. наук, професор Бахмат Н.В.), психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка (канд. психол. наук Михальська Ю.А.), директора закладу дошкільної освіти № 3 «Усмішка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Новікову Р.В., директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 Рибак О.А., фахівець ІРЦ Хотинської міської ради Ванько Н.А., вчитель-дефектолог Хмельницького закладу дошкільної освіти №33 «Джерельце» Хмельницької міської ради Сердечна В.М., здобувачів вищої освіти (Гарбар К., Бортняк Ю., Макарук К., Сливка Т.).