VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ»

Конференція проходила на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Одним із співорганізаторів виступала кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
З вітальним словом та доповіддю на пленарному засіданні виступила Миронова Світлана Петрівна – проректор з наукової роботи, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор.
Тема доповіді: «Термінологія в спеціальній та інклюзивній освіті: стигмування, розвиток, популізм».

Круглий стіл «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ» модерували:
Бондаренко Юлія Анатоліївна – професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, завідувач лабораторії проблем інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор (м. Суми, Україна);
Михальська Світлана Анатоліївна – завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор психологічних наук, доцент (м. Кам’янецьПодільський, Україна).