Нарада щодо діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Нарада щодо діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників

01 грудня 2022 року в Департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Розглядалось питання про можливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників області у 2023 році. У нараді взяли участь представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор психологічних наук, доцент Світлана Анатоліївна Михальська, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик, кандидат психологічних наук, професор Олексій Вікторович Гаврилов, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Мілевська). Учасникам наради повідомили про програми підвищення кваліфікації, які організовує Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.