ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ ІЗ ЗАХИСТУ НАВЧАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ ІЗ ЗАХИСТУ НАВЧАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

12-13 грудня 2022 року відбулись онлайн конференції із захисту навчальної психолого-педагогічної практики групи KorO1-B20z та групи KorO1-B20.

Метою практики було закріпити та узагальнити знання студентів про особливості навчання та виховання дітей з ООП та організацію освітнього процесу у спеціальних закладах освіти, зміст професійної діяльності фахівців спеціальної освіти; формувати вміння організовувати спілкування та корекційно-виховну діяльність з дітьми з ООП.

Здобувачі вищої освіти висловлювали позитивні враження від практики, роботи з дітьми з ООП та співпраці з педагогами. Незважаючи на складний час, усі завдання практики було виконано. Здобувачі вищої освіти отримали схвальні відгуки від керівників практики від установ, в яких її проходили. Відзначимо креативність та творчість студентів у виконанні завдань практики.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні! З вірою у перемогу! Все буде Україна!