Захист виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням на посаді асистента вчителя

12 грудня 2022 р. відбувся захист виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням на посаді асистента вчителя групи KorО1-В19. Керівники практики: канд. психол. наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Буйняк М.Г., канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Докучина Т.О., канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чопік О.В. Під час захисту здобувачі виступили із звітами проходження практики; визначили компетентності, якими оволоділи під час практики; зазначили труднощі, з якими зустрічались, та способи їх подолання.  Здобувачі вищої освіти (Губіш Діана, Ничипорук Ілона, Пруц Анна, Артюхова Катерина) поділилися досвідом проходження виробничої педагогічної практики у м. Пйотркув Трибунальський, Республіці Польща, відповідно до договору про співпрацю та партнерство між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Фундацією Porta Vitae.

Усі здобувачі вищої освіти відзначили вагомість та необхідність практики для якісної фахової підготовки, висловили позитивні враження про проходження практики на посаді асистента вчителя в закладах дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням.

Бажаємо нашим студентам успішно реалізувати отриманий досвід у своїй професійній діяльності!