Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

27-29 грудня 2022 року відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації 016.02 олігофренопедагогіка.

Атестацію проводили 2 екзаменаційні комісії у складі:

1. Голова ЕК – ЧОПІК Олена Василівна, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент. Члени ЕК: МИХАЛЬСЬКА Світлана Анатоліївна, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор психологічних наук, доцент; ГЕВЧУК Наталя Сергіївна, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент. Секретар ЕК – ЩУЦЬКА Юлія Миколаївна, завідувач навчальної лабораторія інформаційного забезпечення освітнього процесу.
  2. Голова ЕК – БРАНИЦЬКА Марина Михайлівна, логопед Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Члени ЕК: МИРОНОВА Світлана Петрівна, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, ДОКУЧИНА Тетяна Олександрівна, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент. Секретар ЕК – ДУДКО Катерина Михайлівна, старший лаборант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Тематика наукових досліджень здобувачів вищої освіти відповідає вимогам сьогодення, присвячена важливим проблемам корекційної педагогіки та спеціальної психології. Усі кваліфікаційні роботи мають важливе теоретичне та практичне значення, елементи наукової новизни,  що підтверджує глибину знань і практичних навичок, отриманих здобувачами вищої освіти у процесі навчання, та свідчить про їхні значні можливості щодо подальшого працевлаштування за фахом.

Колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти щиро вітає випускників магістратури з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Шановні випускники, бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, тепла і світла у ваших домівках, успіхів, наснаги у професійній діяльності та реалізації всіх планів у процвітаючій вільній Україні!