Участь НПП кафедри у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інтеграція науки і практики в умовах модернізації спеціальної освіти України», м. Івано-Франківськ

23-24 березня 2023 року НПП кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інтеграція науки і практики в умовах модернізації спеціальної освіти України», м. Івано-Франківськ.

Зокрема, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор С.П. Миронова виступила на конференції з доповіддю на тему: «Урахування рівнів підтримки дітей з ООП в інклюзивному навчанні»; завідувач, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор психологічних наук, доцент С.А.Михальська представила доповідь на тему: «Готовність дітей з типовим розвитком та їх батьків до міжособистісного спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії»; доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Т.О. Докучина розкрила «Роль мобільності у кар’єрному зростанні фахівців спеціальної освіти».

Дякуємо колегам за можливість взяти участь у конференції! Сподіваємося на подальшу співпрацю!