Гостьова лекція доктора педагогічних наук О. В. Чеботарьової

Гостьова лекція доктора педагогічних наук О. В. Чеботарьової

25 квітня 2023 р. відбулася гостьова лекція Олени Валентинівни Чеботарьової, доктора педагогічних наук, завідувача відділу освіти дітей з ПІР Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на тему: «Наукові підходи до змісту освіти учнів з порушеннями інтелектуального розвитку» для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Олена Валентинівна під час лекції висвітлила наступні питання: основні підходи до розроблення змісту навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; компетентнісний підхід в освіті дітей з ООП; програмно-методичне забезпечення навчання дітей в умовах воєнного стану в країні. Тема лекції на часі є дуже актульною, оскільки зацікавила не тільки аспірантів, але і науково-педагогічних працівників кафедри, здобувачів вищої освіти інших рівнів, фахівців-практиків тощо.

Щиро дякуємо Олені Валентинівні за те, що поділилися своїми цінними напрацюваннями, за готовність до співпраці! Очікуємо на нові зустрічі із фахівцями Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, який сьогодні представляла О.В.Чеботарьова!

Бажаємо всім мирного неба і швидкої Перемоги України!