Гостьова лекція доктора педагогічних наук С.В.Литовченко

Гостьова лекція доктора педагогічних наук С.В.Литовченко

Сьогодні, 18 травня, з нагоди прийдешнього Дня науки та в межах вивчення ВОК «Сурдопсихологія», для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, завідувача відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка НАПН України Литовченко С.В., під час якої здобувачі вищої освіти мали змогу познайомитися з новаціями в освіті дітей з порушеннями слуху з урахуванням сучасних міжнародних підходів до освіти дітей з порушеннями слуху та індивідуального підходу до кожної дитини; з науково-методичним забезпеченням освіти дітей з порушеннями слуху, зокрема, з оригінальними підручниками, створеними відповідно до сучасної концепції Нової української школи та з урахуванням специфіки навчання дітей з порушеннями слуху; з навчально-методичними посібниками для педагогів та батьків дітей з порушеннями слуху; з сучасними підходами до оцінки особливих освітніх потреб.

Окрема вдячність шановній Світлані Віталіївні за представлення Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка НАПН України, за мотивацію  наших здобувачів вищої освіти до наукової роботи, за надання інформації про ресурси для самоосвіти, за акцентування на важливості поєднання науки і практики.

Щиро дякуємо шановній Світлані Віталіївні Литовченко за змістовну і цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Безмежна вдячність нашим ЗСУ за можливість працювати і навчати майбутнє покоління фахівців!