Вітання С.П.Мироновій та О.В.Чопік з виходом підручника

Вітання С.П.Мироновій та О.В.Чопік з виходом підручника

Колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти вітає доктора педагогічних наук, професора, проректора з наукової роботи, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Світлану МИРОНОВУ та кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олену ЧОПІК з виходом підручника “Корекційна психопедагогіка. Олігофренопедагогіка”.

Підручник висвітлює основні питання корекційно спрямованого навчання і виховання дітей з інтелектуальними порушеннями. Матеріал розміщений за розділами, темами до них, деталізований за основними питаннями. Зміст підручника відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівців спеціальності 016 Спеціальна освіта, спеціалізації 016.02. Олігофренопедагогіка. Підручник може слугувати також слухачам курсів післядипломної освіти, вчителям і вихователям для активізації теоретичних та практичних основ корекційно-педагогічної діяльності.

Бажаємо Світлані Петрівні та Олені Василівні подальших успіхів у науковій діяльності!