Профорієнтаційна зустріч з учнями 9-11 класів Солобковецького ліцею

Профорієнтаційна зустріч з учнями 9-11 класів Солобковецького ліцею

19 січня 2024 року науково-педагогічні працівники Кам′янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зустрілися з учнями 9-11 класів Солобковецького ліцею Солобковецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області. До школярів зі вступним словом звернулась проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Миронова С.П., яка ознайомила учнів з  напрямами підготовки та спеціальностями, за якими здійснює підготовку здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Про особливості навчання на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи розповіли завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор психологічних наук, доцент Михальська С.А., кандидат педагогічних наук Марціновська І.П. До зустрічі в стінах К-ПНУ!