Інформування здобувачів третього рівня про вибіркові дисципліни та неформальну освіту

8 лютого 2024 року відбулась зустріч Світлани Миронової, гаранта ОНП, проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, професора, спільно із Світланою Михальською, завідувачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктором психологічних наук, доцентом з аспірантами 1-2 року навчання.

Під час зустрічі здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ознайомили з порядоком реалізації права на вибір навчальних дисциплін, змістом навчальних дисциплін вільного вибору.

Також, під час зустрічі ознайомили із «Порядком визнання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та / або інформальної освіти (нова редакція)».