День народження Факультету

День народження Факультету

1 квітня 2024 року Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи відзначав свій 32 День народження!

Кафедрами (Кафедра соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка, Кафедра психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти КПНУ ім. Івана Огієнка, Кафедра загальної та практичної психології КПНУ імені Івана Огієнка,  кафедра логопедії і спеціальних методик, кафедра психології освіти) була організована благодійна ярмарка, благодійний аукціон та безпрограшна лотерея за донат на ЗСУ. Для випускників шкіл провели День відкритих дверей і познайомили із спеціальностями, які можна здобути на факультеті. Усі зібрані кошти передані на потреби ЗСУ!

Дякуємо Збройним силам України за можливість працювати, творити, навчати! Разом ми сила! Разом до перемоги! Все буде Україна!