Гостьова лекція в межах вивчення дисципліни “Сімейне виховання дітей з ООП”

Гостьова лекція в межах вивчення дисципліни “Сімейне виховання дітей з ООП”

4 квітня 2024 р. в межах вивчення дисципліни “Сімейне виховання дітей з ООП” (викладач: старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат психологічних наук, доцент Мар’яна Буйняк) відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти груп KorO1-B20, KorO1-B20z з теми “Форми і методи співпраці спеціальних закладів з батьками учнів з інтелектуальними порушеннями”. Спікерами були фахівці Комунального закладу освіти “Криворізька спеціальна школа “Перлина” Дніпропетровської обласної ради”. Під час лекції було висвітлено питання особливостей співпраці з батьками у дошкільному відділенні, початковій та старшій ланці школи; специфіку взаємодії з батьками під час дистанційного та змішаного навчання.