Заняття С.П.Миронової у межах реалізації  сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти»

22 квітня відбулося друге заняття у межах реалізації  сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти» для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Миронова Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка, представила доповідь на тему: «Урахування рівнів підтримки дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному навчанні».