Вітання Ковалюк Я. А. з ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти щиро вітає здобувачку вищої освіти  SoO1-B21(z) групи Ковалюк Яну Андріївну з ІІІ місцем у  II етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії, який проходив на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Яна представляла наукову роботу на тему: «Особливості співпраці асистента вчителя з вчителями предметів в умовах дистанційного навчання» за тематичним напрямом «Інклюзія в умовах війни та повоєнного відновлення» (науковий керівник – канд. пед. наук, доцент Чопік О.В.).

У конкурсі взяли участь 182 здобувачі вищої освіти, представники національних, педагогічних, економічних, аграрних та технічних ЗВО України, з яких 47 учасників ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії. Підсумки конкурсу були підведенні за результатами додавання оцінки за І етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії (100 балів – максимально можлива оцінка) та оцінки за виступ на відеоконференції (50 балів – максимально можлива оцінка).

Бажаємо Яні успіхів у всіх починаннях, нових цікавих досліджень і завжди впевнено рухатися до поставленої мети!